Restauracja Bohema

Restauracja | Cena od 0 PLN do 0 PLN

Restauracja BOHEMA istnieje  od 2005r. Przez wiele lat usytuowana była w zabytkowym obiekcie szczawieńskiego Teatru Zdrojowego. Od marca 2018r. zyskała nową siedzibę w dwupiętowym, stylowym domu przy głównej uzdrowiskowej arterii.
W naszej Restauracji tworzymy dania w oparciu o sezonowość i szacunek dla każdego produktu, który jest przez nas wykorzystywany.

Wszystkie składniki są dokładnie selekcjonowane i przetwarzane w naszej kuchni od podstaw. Zawsze pamiętamy o naszych tradycjach i smakach, którymi karmiły nas nasze mamy i babcie.

Staramy się nadać temu wszystkiemu nowe kształty, tak aby każda wizyta w naszej Restauracji była czymś więcej niż tylko kolejnym, zwykłym zjedzonym posiłkiem.
Życząc smacznego mamy nadzieję nakłonić Państwa do „Slow food” – delektowania się daniami i czerpania radości z jedzenia.

 

W swoim menu mamy oczywiście także potrawy przygotowywane specjalnie dla dzieci.

Dodatkowo oferujemy  menu degustacyjne na wcześniejsze zamówienie.
Na trzech piętrach Restauracji,  zróżnicowanych pod względem wystroju, przygotowaliśmy dla Państwa 200 miejsc. W ogrodzie letnim, pod parasolami może odpoczywać i jednocześnie konsumować dodatkowo 60 Gości.
Doskonałe zaplecze lokalowe, gastronomiczne i techniczne pozwala nam na realizację w naszym lokalu bogatego wachlarza usług – od kameralnych rodzinnych imprez, poprzez przyjęcia firmowe i wesela.

 

W naszej Restauracji proponujemy Państwu kompleksową organizacje imprez okolicznościowych i spotkań towarzyskich. Dotychczasowe doświadczenie i doskonałe zaplecze lokalowe, gastronomiczne i techniczne pozwala nam od lat sprostać życzeniom najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy: - doskonałą kuchnię, miłą i profesjonalną obsługę, - realizację zamówień na miejscu oraz catering na najwyższym poziomie , - pomoc logistyczną i organizacyjną w przygotowaniu każdej imprezy. Oferujemy: - na każdą okoliczność menu skomponowane z wyobraźnią i starannością, zawsze dopasowane do potrzeb i sugestii Gości, - menu degustacyjne na życzenie i wg indywidualnych upodobań kulinarnych zamawiającego, - menu w dawnym stylu dobrej, polskiej, tradycyjnej garmażerki  ,,Jak za dawnych lat”… - dania świąteczne na zamówienie na wynos - torty okolicznościowe i szeroką ofertę tradycyjnych ciast wypiekanych w naszej pracowni cukierniczej Dla Państwa podejmiemy się każdego, nawet niecodziennego przedsięwzięcia, a oczekiwania zrealizujemy w pełni profesjonalnie i rzetelnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu połączonemu z naszą kreatywnością sprawimy, że zorganizowana u nas impreza, pozostanie na długo w Państwa pamięci… Restauracja BOHEMA w Szczawnie-Zdroju to 200 miejsc konsumpcyjnych w klimatycznym lokalu, a od wiosny do jesieni, kolejne 60 miejsc w ogródku letnim. "BOHEMA" to fantastyczne miejsce na romantyczne kolacje, rodzinne obiady, imprezy okolicznościowe, spotkania rodzinne oraz przyjęcia firmowe.

Godziny otwarcia

www.restauracja-bohema.pl/

MENU

Mistrzowskie lody rzemieślnicze

Powrót do listy
Restauracja Bohema
ul. Tadeusza Kościuszki 2c, 58-310 Szczawno-Zdrój