Teresa

Zakład uzdrowiskowy | Cena od 59 PLN do 99 PLN

Głównym profilem leczniczym, który zdeterminował układ funkcjonalny budynku, jest wczesna rehabilitacja kardiologiczna, prowadzona dla chorych z Dolnego Śląska. To właśnie z tego względu w „Teresie” funkcjonuje oddział intensywnej opieki medycznej.
Do dyspozycji kuracjuszy przygotowano 40 miejsc w 18 komfortowych, przytulnych pokojach. Każdy pokój ma własną łazienkę i wyposażony jest w telewizor. Prócz gabinetów zabiegowych i lekarskich, na parterze budynku funkcjonuje jadalnia, nowoczesna sala gimnastyczna wyposażona w doskonały sprzęt rehabilitacyjny. Także na parterze znajduje się punkt żywienia i pokój spotkań z psychologiem.
W „Teresie” zatrudniona jest wysoko wykwalifikowana kadra medyczna – ordynator z tytułem doktora oraz II stopniem specjalizacji w kierunku kardiologii, lekarze kardiolodzy z II stopniem specjalizacji lub w trakcie jej uzyskiwania; pielęgniarki z doświadczeniem w pracy na oddziałach kardiologicznych, oraz odpowiednio przygotowani do tego profilu leczenia rehabilitanci.

Powrót do listy
Teresa
Pl. Zdrojowy 9, 58-330 Jedlina-Zdrój

Informacje dodatkowe:

Dla niepalącychDla niepalącychLodówkaLodówkaPrysznicPrysznicTelewizorTelewizorWCWC